Допомагаємо школам та закладам вищої освіти запровадити тьюторинг. Ми ділимося своїм та зарубіжним досвідом, допомагаємо розробити програму впровадження, яка враховує потреби та специфіку саме вашого навчального закладу. Ми також пропонуємо конкретні програми навчання для ваших вчителів та викладачів.

 

Програма впровадження тьюторингу спрямована на школи та заклади вищої освіти, які хочуть запровадити тьюторинг як постійну форму співпраці з учнями та їх батьками / опікунами, а також із студентами.

В рамках програми впровадження ми поділимося своїм та зарубіжним досвідом роботи, допоможемо розробити таку форму впровадження, яка найбільш підходить саме вашому закладу. Програма впровадження це:

  1. Вісім днів навчання (кожен по 8 годин), протягом яких вчителі / викладачі навчаються методу тьюторингу, готуються до ролі тьютора та дізнаються про способи організації тьюторингу в школі. Вісім днів можуть бути розподілені на 4 дні – перерва – 4 дні. Або ж по два дні з перервами між ними. Графік навчання узгоджується при плануванні

  2. Забезпечення матеріалами в паперовому та електроному вигляді

  3. Індивідуальні консультації та групові супервізії для вчителів / викладачів – тьюторів та керівників

  4. Опрацювання з керівництвом школи / закладом вищої освіти та групою зацікавлених вчителів / викладачів програми тьюторського супроводу, яка адаптована до потреб школи/закладу вищої освіти, необхідних для цього процедур, а також розвиток педагогічних інновацій

  5. Оцінка програми впровадження та рекомендації на майбутнє у формі звіту

  6. Сертифікація учасників навчання: видача сертифікатів І ступеню

Після завершення програми впровадження тьюторингу компетенції вчителів/викладачів можуть бути розширені завдяки навчанню на семінарах, майстер-класах, курсах, організованих Міжнародною Академією Тьюторингу, також на курсі тьюторингу ІІ ступеня.

Існує можливість розподілити оплату Програми впровадження на періоди, адаптовані до можливостей школи / закладу вищої освіти та реалізацію окремих елементів програми.

Якщо вас цікавлять деталі співпраці, будь ласка, зв’яжіться з нами:

tutor@tutor.org.ua

+380972091467