Новини

Практики Тьюторингу

Практики Тьюторингу – ІІ рівень

International Academy of Tutoring зібрала на практичні заняття випускників Школи Тьюторів. Другий рівень навчання проводить Joanna Gardynik – тьютор, тренер та супервізор тьюторів в Collegium Wratislaviense.

Пані Gardynik проводить заняття в рамках Школи Тьюторів (І рівень) та Практики Тьюторингу (ІІ рівень). Загалом вона провела більше 1200 годин навчання для різних груп (вчителі, учні, безробітні, літні люди, неповносправні особи). В своїй роботі з вчителями та учнями вона робить акцент на підвищенні їх компетенцій.

Також вона є супервізором  тьюторів, які впроваджують методику  тьюторингу в своїх інституціях. В рамках програми “Тьютор” та “Академії лідерів” Фонду Святого Миколая працює з молоддю і є психологом у приватній школі м. Гливиця.

Експерт закінчила психологічний факультет в Опольському Університеті, а також Вищу Банкову Школу за спеціальністю коучинг. У 2014 р. була акредитована в International Coach Federation (ICF) на рівні Associated Certified Coach (ACC). Пані Gardynik має досвід роботи сімейним психологом.

Залишити відповідь