Новини

ІІ ступінь навчання тьюторингу: Тьюторські практики.

Це авторська програма Collegium Wratislaviense, яка є наступним кроком у розвитку кар’єри тьютора. Для участі у програмі кожен учасник – випускник школи тьюторів повинен мати 1-2 підопічних, з якими реалізує (планує реалізувати) не меньше 8 тьютоіралів. Кожен учасник програми пройде 32 годинне навчання та отримає 4 індивідульні супервізії.

Програма курсу відбувається таким чином: 2 дні по 8 годин проходитимуть 6-8 квітня 2019 року. 2 дні по 8 годин – в жовтні (дні будуть визначені пізніше). Від 8 квітня 2019 року й до лютого 2020 року кожен учасник програми отримає в індивідуальному порядку (через скайп чи особисто, на вибір) 4  супервізії по 1 годині кожна, під час яких буде обговорювати свою тьюторську практику.

Після проходження програми кожен учасник програми повинен здати супервізору опис (кейс) тьюторської практики з одним із підопічних.
Тренером та супервізором цього курсу є Швець Тетяна.

Програма курсу (32 години):
ГРУПОВА СУПЕРВІЗІЯ тьюторських кейсів, підготовлених Академією та Коллегіумом.
КОМУНІКАЦІЯ В ТЬЮТОРИНГУ. Вивчення та практика моделей спілкування, які найчастіше використовуються у тьюторингу. Це практика задавання питань, активне слухання, надання конструктивного та мотиваційного зворотного зв’язку, розвиток навичок ведення діалогу та дискусії.
КОРДОНИ ТА АСЕРТИВНІСТЬ В ТЬЮТОРИНГУ. Навчимося встановлювати кордони у відносинах між тьютором та підопічним. Зрозуміємо, з чим тьютор може працювати, а  з чим ні, та як відрізнити одне від іншого.
ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ. Модуль має на меті попрактикувати інструменти, які дозволяють тьютору ефективно допомагати підопічним у прийнятті важливих рішень: у розвитку, освіті та науці, відповідно до цінностей та викликів, актуальності тощо.
ПИТАННЯ. Поглиблення вмінь та навичок формулювання питань та роботи з питаннями. Ефективність питань та узгодження їх з потребами підопічних.
ВНУТРІШНЯ МОТИВАЦІЯ. Підтримка внутрішньої мотивації підопічного із використаннмя розвивальних інструментів, а також правильно сформульованих питань.
ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ В ТЬЮТОРИНГУ.
ЕТИЧНИЙ КОДЕКС ТЬЮТОРА.
САМОІДЕНТИЧНІСТЬ ТЬЮТОРА. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ БРЕНД ТЬЮТОРА.

ІІ ступінь навчання тьюторингу:  Тьюторські практики відбувається один раз на рік. Наступний набір буде у квітні 2020 року.

Програма діє лише для випускників Школи тьюторів, які мають сертифікат І ступеня. Для реєстрації необхідно написати лист на адресу: info@tutor.org.ua

Вартість всієї програми 8000 грн. Група до 8 осіб. Реєстрація триває до 20 березня 2019 року.

 

«Люди, достатньо божевільні для того, щоб думати, що вони можуть змінити світ, – як правило його і змінюють». Стів Джобс

Залишити відповідь